Ukończyłem studia magisterskie na kierunku fizjoterapia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym,
oraz wiele specjalistycznych szkoleń podyplomowych.

Pracę zawodową rozpocząłem w 2008 roku. Zajmuję się szeroko pojętą rehabilitacją ortopedyczną, specjalizuję się głównie w terapii schorzeń kręgosłupa, ponadto zajmuję się pracą ze stawami obwodowymi, urazami sportowymi czy problemami typowo przeciążeniowymi. Używam wielu metod – dobieram je indywidualnie w zależności od potrzeb Pacjenta.

Ukończone szkolenia:

  • Współczesne metody diagnozowania i leczenia tkanek miękkich – Dr Jarosław Ciechomski
  • PNF (Proprioceptive Neuromuscular Facilitatio) – mgr Ewa Górna
  • Terapia Manualna Kaltenborn Evjent – Grzegorz Bali
  • FITS Funkcjonalna Indywidualna Terapia Skolioz – Marianna Białek
  • HVLA Manipulacje Krótkodźwigniowe – Tim Daelmans D.O
  • Trigger Points Dry Needling, Igłoterapia Sucha – Dr Ricardo Ortega Santiago

  W mojej pracy staram się  traktować Pacjenta indywidualnie, dlatego terapię zaczynam od rzetelnego wywiadu i badania przedmiotowego. Tylko z dobrze przeprowadzonego badania można wyciągnąć prawidłowe wnioski, na podstawie których ustalam cele terapii i metody, których użyję aby te cele osiągnąć. Każdy przypadek starannie analizuję, a w razie wątpliwości konsultuję z innymi specjalistami. Dzięki takiemu podejściu osiągam efekty, które satysfakcjonują Pacjenta i mnie.

Zawsze staram się dokładnie wytłumaczyć Pacjentowi na czym polega jego schorzenie, jakie kolejne cele będziemy osiągać w terapii, oraz co powinien robić Pacjent, by razem pracować nad sukcesem terapeutycznym. Uważam, że im więcej Pacjent wie, tym chętniej bierze aktywny udział  w terapii a dzięki temu szybciej i skuteczniej osiągamy zamierzone efekty.

5